Компанія-виробник "Вега Пласт" (Vega Plast) пропонує пластикові вікна, виготовлені з профілів високої якості, які вже 17 років займають лідируючі позиції на українському ринку. Для їх виробництва завод Vega Plast використовує новітнє устаткування і комп'ютерне моделювання віконних систем, що дозволяє розглянути дизайн конструкції на стадії проектування. Впровадивши технологічні новинки і масове виробництво вікон за європейськими стандартами, команда заводу-виробника "Вега Пласт" отримала статус авторизованого партнера REHAU і авторизовані торгові точки.

Завод "Екіпаж" - один з найбільших виробників віконних конструкцій Східної України. Широкий асортимент продукції включає металопластикові вікна, двері, балконні блоки, рами, москітні сітки, алюмінієві фасади і вхідні групи. Продукція заводу поширюється через більш ніж 3000 торгових представництв. Представлен практично в усіх областях Східної і Західної України.На підприємстві широко використовується сучасне високоточне автоматичне устаткування.

Завод працює з надійними профільними системами Aluplast, WDS і кращою фурнітурою торгових марок AXOR і Roto. Широкий модельний ряд цих систем дозволяє кожному клієнтові підбирати оптимальні рішення згідно зі своїми бажаннями і можливостями.

Торгово-производственная компания «ЛДК-партнер» имеет большой опыт работы в производстве входных металлических дверей. Компания развивает свой бизнес в этом направлении с 2002 года и на сегодняшний момент в структуре организации 5 региональных складов быстрой доставки в разных точках Украины. Входные и межкомнатные двери оптом поставляются в дилерские центры, расположенные в Одессе, Киеве, Полтаве, Северодонецке, Днепропетровске и многих других городах. Это делает более доступным дверной опт, как для самих дилеров, так и для обычных клиентов.

Широкая база входных и межкомнатных дверей компании «ЛДК-партнер» включает в себя разнообразные модели. Здесь нашли свое место соотношение цена и качества, стиль и надежность. Основной принцип работы компании – изготовить и довести до конечного потребителя качественный товар, который будет отвечать всем современным требованиям.

Компанія "Ведмідь" - найбільший виробник вхідних дверей із сталі на сході України. "Ведмідь" пропонує: більше сотні моделей вхідних дверей; великий вибір накладок, забарвлень, видів покриттів і фурнітури; виготовлення дверей нестандартних форм і розмірів. Двері компанії "Ведмідь" виготовляються з сертифікованої і екологічно чистої сировини, що робить продукцію довговічною і безпечною. Вхідні двері  - це сучасний дизайн, надійність і ваш спокій.

ТМ ГАЛЕРЕЯ ДВЕРЕЙ (Україна) - видатний український постачальник дверних конструкцій, що співпрацює з величезною кількістю українських і зарубіжних виробників обробних матеріалів.

Простіше кажучи - це об'єднання в глобальну мережу магазинів під єдиним однойменним брендом. Компанія постійно у пошуках надійних партнерів, прагнучий надати великій кількості споживачів найякісніший товар за неймовірно низькими цінами. У їх числі і наш інтернет-магазин, в якому представлений широкий асортимент товарів цієї торгової марки.

ТМ ГАЛЕРЕЯ ДВЕРЕЙ (Україна) повністю виправдовує свою назву. Кожен виріб, випущений під цією торговою маркою, - витвір мистецтва. Величезна кількість форм, кольорів, текстур і стилів - кожен знайде тут своє.

ТМ Sunny - один з лідерів солнцезащищающих товарів в усій Україні і має масу переваг : - продукція відповідає медичним критеріям і показникам, і є повністю безпечною, без домішок хімії і отрут; - величезна різноманітність (близько 50) систем в однотонному кольорі або що ламінують з текстурою під дерево; - близько 500 забарвлень і моделей тканин вищої якості; - величезний вибір колекцій спеціальних тканин (День-ніч, 3d - Shade, Roman - Style, 3d - Kaleidoskope, натуральні тканини, blackout і негорючі); - здійснення ексклюзивного фотодруку на ролетах.

Компанія Goodwin представлена на Українському ринку з 2005 року і на сьогодні є одним з лідерів в області виробництва високоякісних металопластикових і алюмінієвих конструкцій.З невеликої фірми по виробництву металопластикових вікон, компанія Goodwin перетворилася на потужне сучасне підприємство здатне випускати 1200 металопластикових і більше 180 алюмінієвих конструкцій в добу!