Будь-які металопластикові вікна і будь-яка складність ремонту. Гарантія на виконані роботи!

Металопластикові вікна-це практичні вироби, які за умови дотримання всіх норм виробництва, а також правильної установки і експлуатації служать кілька десятків років. Якщо ж ваші вікна завдають вам незручності, звертайтеся в «Сучасні Вікна».

Коли слід ремонтувати вікна?

У сучасному світі існує думка про те, що після установки металопластикових вікон про них можна надовго забути, адже вироби будуть служити не проблематично і довго. Безліч компаній заманюють покупців дешевизною своєї продукції, але варто розуміти, що безкоштовний сир знаходиться тільки в мишоловках. Тому в більшості випадків після закінчення певного часу Дешеві товари ламаються і клієнту доводиться додатково витрачати гроші на ремонт пластикових вікон.

"Сучасні Вікна" до ваших послуг!

Ми правильно діагностуємо поломки і виконуємо якісний ремонт пластикових вікон в Слов'янську. Наші співробітники мають багаторічний досвід обслуговування металопластикових вікон, що дозволяє нам виконувати ремонт швидко та оперативно!

Ми надаємо гарантію і забезпечуємо подальше сервісне обслуговування (за бажанням клієнта).

Також ми пропонуємо:

- Виготовлення та монтаж козирків;

- Установка відливів підвіконь;

- Здійснюємо скління ( як великих, так і дрібних будівельних об'єктів);

- Продаж вхідних і міжкімнатних дверей. З першого дня основи наша політика не міняється - продаж тільки високоякісних, енергоефективних металопластикових і алюмінієвих виробів, що відповідають усім європейським нормам і стандартам;

- Продаж і монтаж ущільнювальних гумок і доводчиків;

- Продаж і монтаж москітних і ролетних сіток (в наявності є кольорові варіанти для різних вікон і дверей);

- А також послугу «Балкон під ключ».