"Сучасні Вікна" за довгі роки своєї діяльності проявила себе як надійна компанія, яка дорожить своєю репутацією. Оскільки основний вид діяльності " Сучасні Вікна "-це ринок світлопрозорих конструкцій, а саме виробництво монтаж віконних і дверних конструкцій, то ми підтримуємо міцні ділові відносини з такими компаніями як:" Вега Пласт "(Vega Plast), Завод" Екіпаж«, Торгово-виробнича компанія» ЛДК-партнер", Компанія" Ведмідь", ТМ ГАЛЕРЕЯ ДВЕРЕЙ (Україна), ТМ Sunny, Компанія Goodwin.

Наше виробництво: металопластикові вікна, двері, балкони, жалюзі та ролети.

Ми дотримуємося кредо, що для якісної роботи слід вибирати тільки надійних партнерів, щоб кінцевий споживач був задоволений нашою продукцією. Співпраця з ними дає нам високу європейську якість на вікна, двері і склопакети, за низьку ринкову ціну.

Але основним нашим партнером є наші клієнти, замовники, які користуючись нашими вікнами, настільки задоволені якістю, рекомендують нас своїм знайомим. Саме тому серед них багато ремонтно-будівельних організацій спеціалізуються на котеджному будівництві, заміському будівництві та ремонтно-будівельними роботами.

Тому, «Сучасні Вікна " пропонує всім якість, надійність, гарантії, оскільки співпраця з такими партнерами дає нам впевненість перед Вами.