Покупці пластикових вікон часто керуються тільки низькою ціною, помилково вважаючи, що всі вікна однакові. Навіщо платити більше? Нема чого! Якщо у вас не лякають такі наслідки як: постійні продування і накопичується пил на укосах і рамі, сильний конденсат на вікні, цвіль, промерзання або утворення криги на стекопакете і в місцях прилягання ущільнювача і за підсумком через рік два вже знову витрачати гроші і замінювати вікна на нові.

На що звернути особливу увагу?

Пластикове вікно-складний механізм створює комфорт протягом десятків років, а не просто біла рама зі склом.

Металопластикове вікно складається з трьох частин:

1. Профіль;

2. Фурнітура;

3. Склопакет.

Профіль - рама вікна, що складається з пластика (зовнішня оболонка), ущільнювача і металевого армування. Останнє вважається найважливішою складовою вікна, адже від нього залежить жорсткість і довговічність конструкції. На нього ляжуть теплові та вітрові навантаження, а також навантаження самого виробу (130кг). Воно повинно бути замкнутим з оцинкованої сталі і товщиною не менше 1,2 мм.

Ущільнювач краще вибирати з каучуку, такий вид більш довговічний, легко знімається з рами, він стійкий до великого перепаду температур від -60 до +130 градусів Цельсія.

Фурнітура - це двигун вашого вікна.

Основні складові якісної фурнітури:

- Антикорозійне покриття;

- Піднімач стулки;

- Обертається Цапка замикання;

- Блокування подвійного відкривання;

- Логотип компанії виробника.

Склопакет - саме він буде визначати тепло і звукоізоляцію вікна, так як займає основну його площу. Він може бути одно, дво або трехкамерний.

Що б правильно вибрати потрібний, необхідно відповісти на кілька "якщо".

- Якщо вікна виходять на галасливу вулицю, значить склопакет з різною товщиною стекол ваш варіант;

- Якщо вдома холодно, ідеальним рішенням стане двокамерний склопакет з енергозбереженням;

- Якщо жарко і від сонця все вицвітає, вас врятує склопакет із захистом від сонця.

Якісно пластикове вікно це 25% в успіхах як отримає вікно відповідне саме вам, ще 25% це професійний підбір комплектуючих для нього, ще 10% доставка, а що залишився 40% - це якісний монтаж і обробка укосів.

Фірма" Сучасні Вікна " 15 років стабільно і успішно працює на віконному ринку. Ми несемо відповідальність за наші вікна і надаємо на них гарантію. Поганий монтаж не в наших інтересах, тому у нас працюють висококваліфіковані монтажні бригади з великим досвідом роботи.

Не довіряйте виготовлення та встановлення вікон непрофесіоналам!